0

No products in the cart

Zaznacz stronę

FAQ: PRODUKTY

paragraph start   W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

 Kontakt

tel: 665 664 770

e-mail:  kontakt@dlaciebieszyte.pl

pon.-pt. w godz.   09:00-17:00

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak najszybciej znaleźć poszukiwany produkt?

Korzystając z wyszukiwarki sklepowej w prawym górnym rogu strony lub z głównego menu (na górze strony) i przeglądając interesujące kategorie.

W celu odstąpienia, Klient ma obowiązek poinformować Sprzedawcę w drodze jednoznacznego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, wysłanego pocztą lub wypełnić formularz odstąpienia od umowy i przesłać go drogą elektroniczną na adres kontakt@dlaciebieszyte.pl. Wzór formularza dostępny jest tutaj. Skorzystanie z formularza nie jest obowiązkowe. Klient może wysłać na adres kontakt@dlaciebieszyte.pl  jakiekolwiek inne, jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Klient zalogowany może również samodzielnie dodać zwrot poprzez zakładkę, która dostępna jest na jego koncie w systemie sklepu internetowego.

Jak najlepiej dobrać rozmiar?

Szczegółowe informacje na temat optymalnego doboru rozmiarów w naszym sklepie znajdziesz w zakładce Jak dobrać rozmiar?.

Dlaczego moje wymiary różnią się od tych podanych w tabeli rozmiarów?

Wynika to z faktu, że wymiary podane w tabelach to wymiary towarów, mierzone na płasko. Każdy producent posiada własną rozmiarówkę dlatego należy zawsze sugerować się tabelą rozmiarów podaną przy każdym opisie przedmiotu.