0

No products in the cart

Zaznacz stronę

FAQ: WYSYŁKA I DOSTAWA ZAMÓWIENIA

paragraph start   W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

 Kontakt

tel: 665 664 770

e-mail:  [email protected]

pon.-pt. w godz.   09:00-17:00

WYSYŁKA I DOSTAWA ZAMÓWIENIA

W jaki sposób dostarczane są przesyłki?

Wysyłki – zarówno przedpłacone jak i pobraniowe – realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

Zamówienia płatne przy odbiorze lub opłacone przelewem realizujemy w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym przesyłki nadajemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym, w związku z tym czas realizacji może się wydłużyć do 5 dni roboczych. Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone po godzinie 14:00 są realizowane w następnym dniu roboczym. Nie wysyłamy paczek w soboty, niedziele oraz święta.

Jaki jest koszt dostawy?

Szczegółowe informacje na temat kosztów i terminów dostawy dostępnych w naszym sklepie znajdziesz w zakładce Koszty i czas dostawy.

Czy mogę poprosić o wysłanie zamówienia na inny adres niż podany w moim koncie klienta?

Zamówienie możemy wysłać na dowolny adres wskazany na ścieżce zakupowej. Na kroku ‘Twoje Dane’ wybierz ‘Dostawa na inny adres’.

Czy kurier skontaktuje się ze mną przed doręczeniem paczki?

Kurierzy nie mają obowiązku kontaktowania się z odbiorcą przesyłki przed jej dostarczeniem, dlatego też nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować.

Jakie dokumenty powinny znajdować się w przesyłce?

Do każdego zamówienia zawsze dołączamy potwierdzenie sprzedaży oraz paragon lub fakturę VAT (w zależności od opcji zaznaczonej przy składaniu zamówienia).

Co się stanie, jeśli podczas próby doręczenia przesyłki nie będzie mnie w domu?

Nie przejmuj się! Kurier podejmie do dwóch prób doręczenia przesyłki. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia, status zostanie zmieniony na „Zwrot do adresata”, paczka trafi do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i po krótki czasie zostanie odesłana do nas. Niestety nie mamy wpływu na dokładny czas dostawy Twojego zamówienia. Pamiętaj o tym podczas podawania adresu dostawy.

Przesyłka nie dotarła do mnie w ustalonym czasie. Co zrobić?

Jeśli przesyłka nie dotarła w terminie 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Podając nam swój login lub nr zamówienia, nasz konsultant sprawdzi i w razie jakichkolwiek problemów pomoże rozwiązać zaistniały problem.

Czy mogę odebrać zamówiony produkt osobiście?

Dlaciebieszyte.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową i stacjonarną , dlatego też umożliwiamy odbior osobisty zamówionego towaru, jak również reklamację oraz zwrot na miejscu.

Czy mogę uzyskać informacje o lokalizacji wysłanej do mnie przesyłki?

Tak. Otrzymasz wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego oraz informacjami dotyczącymi sposobu śledzenia statusu przesyłki. Po kliknięciu na link zawarty w wiadomości e-mail zostaniesz automatycznie przeniesiony do strony która umożliwia śledzenie statusu przesyłki. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Śledzenie Przesyłek.

Co mam zrobić, jeśli otrzymam uszkodzoną przesyłkę?

W takiej sytuacji, przede wszystkim spisać protokół szkody w obecności kuriera. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem.

W sytuacji, gdy kurier nie zgodzi się na takie rozwiązanie, należy pamiętać (ewentualnie przypomnieć spedytorowi), że w razie uszkodzenia kurier będzie musiał przyjechać jeszcze raz w celu sporządzenia protokołu szkody.

W momencie wykrycia szkody i sporządzenia protokołu, przesyłka pozostaje u adresata. Gwarantujemy, że pomożemy w procesie odesłania towaru do naszego sklepu i w dalszym załatwieniu sprawy.