0

No products in the cart

Zaznacz stronę

ZWROTY

TOWAR PODLEGA ZWROTOWI/WYMIANIE DO 14 DNI OD MOMENTU OTRZYMANIA. ZWRACANY LUB WYMIENIANY TOWAR POWINIEN BYĆ KOMPLETNY, POSIADAĆ METKI I ZAWIESZKI, W KTÓRE BYŁ ZAOPATRZONY ORAZ NIE MOŻE NOSIĆ ŚLADÓW UŻYTKOWANIA

  1. ZWROT

W CELU DOKONANIA ZWROTU TOWARU, PROSIMY WYPEŁNIĆ: FORMULARZ WYMIANY/ZWROTU ZAWIERAJĄCY OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY I WYSŁAĆ GO RAZEM Z TOWAREM NA NIŻEJ PODANY ADRES:

DLACIEBIESZYTE

Ul. APOSTOŁY 6

46-100 NAMYSŁÓW

ZWROT NALEŻNOŚCI ZA ODESŁANY PRODUKT NASTĄPI W CIĄGU 14 DNI KALENDARZOWYCH OD MOMENTU OTRZYMANIA PRZEZ SKLEP KOMPLETNEJ PRZESYŁKI Z TOWAREM NIENOSZĄCYM ŚLADÓW UŻYTKOWANIA. ZWROT BĘDZIE DOKONANY PRZELEWEM NA RACHUNEK WSKAZANY PRZEZ KLIENTA W FORMULARZU WYMIANY/ZWROTU.

  1. WYMIANA

W CELU DOKONANIA WYMIANY TOWARU NALEŻY NAJPIERW WYPEŁNIĆ FORMULARZ WYMIANY/ ZWROTU W KTÓRYM ZAWARTE BĘDZIE WSKAZANIE TOWARU, NA KTÓRY MA NASTĄPIĆ WYMIANA, KTÓRY NALEŻY WYSŁAĆ NA ADRES E MAIL: KONTAKT@DLACIEBIESZYTE.PL

PO OTRZYMANIU PRZEZ SKLEP FORMULARZA WYMIANY/ZWROTU. KLIENT OTRZYMA OD NAS MAILA Z POTWIERDZENIEM DOSTĘPNOŚCI TOWARU, (CO OZNACZA WYRAŻENIE AKCEPTACJI SKLEPU NA WYMIANĘ TOWARU) PO POTWIERDZENIU DOSTĘPNOŚCI TOWARU WYMIENIANY PRODUKT NALEŻY WYSŁAĆ NA WŁASNY KOSZT NA NIŻEJ PODANY ADRES:

DLACIEBIESZYTE

  1. APOSTOŁY 6

46-100 NAMYSŁÓW

JEŚLI WYMIENIANY PRODUKT JEST DROŻSZY OD ZAKUPIONEGO, PROSIMY O PRZELANIE NA NASZE KONTO RÓŻNICY. W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ „WYRÓWNANIE DO ZAMÓWIENIA NR…………”.

W TAKIEJ SYTUACJI WYSYŁKA JEST REALIZOWANA PO OTRZYMANIU PRZEZ NAS PRZELEWU. GDY PRODUKT JEST TAŃSZY OD ZAMÓWIONEGO POPRZEDNIO, W CIĄGU 14 DNI KALENDARZOWYCH OD DNIA OTRZYMANIA PRZEZ NAS WYMIENIANEGO PRODUKTU RÓŻNICA ZOSTANIE PRZELANA NA NUMER KONTA PODANY W FORMULARZU WYMIANY/ZWROTU. SKLEP NIE PRZYJMUJE PRZESYŁEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM.